MAX6384XS27D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6384XS27D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6384XS27D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.70V SC70-4
Duomenų lapai: 1.MAX6384XS27D3+T.pdf2.MAX6384XS27D3+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6384XS27D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6384XS27D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.70V SC70-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36542 pcs Duomenų lapas 1.MAX6384XS27D3+T.pdf2.MAX6384XS27D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.7V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė SC-82A, SOT-343
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai MAX6384XS27D3+TCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1