MAX6383LT25D3+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6383LT25D3+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC SUPERVISOR
Duomenų lapai: MAX6383LT25D3+.pdf
  • Pranešimas
MAX6383LT25D3+ specifikacijos
Dalies numeris MAX6383LT25D3+ Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC SUPERVISOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5216 pcs Duomenų lapas MAX6383LT25D3+.pdf
Įtampa - slenkstis 2.5V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active Low
Paketas / dėžutė 6-WFDFN Išvestis Open Drain or Open Collector
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Vendor Undefined
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6383LT31D2+T
MAX6383LT31D2+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 3.08V 6-UDFN
Sandelyje: 5004 pcs
parsisiųsti: MAX6383LT31D2+T.pdf
RFQ
MAX6383LT26D3+T
MAX6383LT26D3+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 2.63V 6-UDFN
Sandelyje: 32410 pcs
parsisiųsti: MAX6383LT26D3+T.pdf
RFQ
MAX6383LT25D3+T
MAX6383LT25D3+T
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 2.50V 6-UDFN