MAX6382XR26D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6382XR26D1+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6382XR26D1+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.60V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6382XR26D1+T.pdf2.MAX6382XR26D1+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6382XR26D1+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6382XR26D1+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.60V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86395 pcs Duomenų lapas 1.MAX6382XR26D1+T.pdf2.MAX6382XR26D1+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.63V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1 ms Minimum Atstatyti Active High
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)