MAX6381XR46D2/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR46D2/V+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6381XR46D2/V+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC RESET CIRCUIT 4.60V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6381XR46D2/V+T.pdf2.MAX6381XR46D2/V+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6381XR46D2/V+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6381XR46D2/V+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC RESET CIRCUIT 4.60V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33205 pcs Duomenų lapas 1.MAX6381XR46D2/V+T.pdf2.MAX6381XR46D2/V+T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.63V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija Automotive, AEC-Q100
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)