MAX6381XR24D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR24D2+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6381XR24D2+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6381XR24D2+T.pdf2.MAX6381XR24D2+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6381XR24D2+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6381XR24D2+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32746 pcs Duomenų lapas 1.MAX6381XR24D2+T.pdf2.MAX6381XR24D2+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.4V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai MAX6381XR24D2+
MAX6381XR24D2+TTR
MAX6381XR24D2+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1