MAX6381XR18D2-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR18D2-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6381XR18D2-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6381XR18D2-T.pdf2.MAX6381XR18D2-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6381XR18D2-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6381XR18D2-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4566 pcs Duomenų lapas 1.MAX6381XR18D2-T.pdf2.MAX6381XR18D2-T.pdf
Įtampa - slenkstis 1.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Stebėto įtampos skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SC-70-3 Bazinės dalies numeris MAX6381
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6381XR22D3+T
MAX6381XR22D3+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 2.19V SC70-3
Sandelyje: 38028 pcs
parsisiųsti: MAX6381XR22D3+T.pdf
RFQ
MAX6381XR18D2+T
MAX6381XR18D2+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-3