MAX6380XR41+TG125
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6380XR41+TG125
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VOLTAGE DETECTOR SC70
Duomenų lapai: MAX6380XR41+TG125.pdf
  • Pranešimas
MAX6380XR41+TG125 specifikacijos
Dalies numeris MAX6380XR41+TG125 Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 4908 pcs Duomenų lapas MAX6380XR41+TG125.pdf
Įtampa - slenkstis 4.1V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 µs Typical Propagation Delay Atstatyti Active Low
Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323 Išvestis Open Drain or Open Collector
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6380XR43-T
MAX6380XR43-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC VOLT DETECTOR LP 4.30V SC70-3
Sandelyje: 3995 pcs
parsisiųsti: MAX6380XR43-T.pdf
RFQ
MAX6380XR41-T
MAX6380XR41-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC VOLT DETECTOR LP 4.10V SC70-3
Sandelyje: 5920 pcs
parsisiųsti: MAX6380XR41-T.pdf
RFQ
MAX6380XR44+T
MAX6380XR44+T
apibūdinimas: IC VOLT DETECT LP 4.38V SC70-3
parsisiųsti: MAX6380XR44+T.pdf
MAX6380XR41+T
MAX6380XR41+T
apibūdinimas: IC VOLT DETECT LP 4.10V SC70-3