MAX6378XR42-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6378XR42-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6378XR42-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VOLT DETECTOR LP 4.20V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6378XR42-T.pdf2.MAX6378XR42-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6378XR42-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6378XR42-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VOLT DETECTOR LP 4.20V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5926 pcs Duomenų lapas 1.MAX6378XR42-T.pdf2.MAX6378XR42-T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.2V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 µs Typical Propagation Delay Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)