MAX6376XR28+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6376XR28+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6376XR28+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VOLT DETECT LP 2.80V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6376XR28+T.pdf2.MAX6376XR28+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6376XR28+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6376XR28+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VOLT DETECT LP 2.80V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4205 pcs Duomenų lapas 1.MAX6376XR28+T.pdf2.MAX6376XR28+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 µs Typical Propagation Delay Atstatyti Active High
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)