MAX6376UR22+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6376UR22+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6376UR22+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VOLT DETECT LP 2.20V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6376UR22+T.pdf2.MAX6376UR22+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6376UR22+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6376UR22+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VOLT DETECT LP 2.20V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51217 pcs Duomenų lapas 1.MAX6376UR22+T.pdf2.MAX6376UR22+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.2V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 µs Typical Propagation Delay Atstatyti Active High
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai MAX6376UR22+TCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1