MAX6375XR23+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6375XR23+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6375XR23+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VOLT DETECT LP 2.32V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6375XR23+T.pdf2.MAX6375XR23+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6375XR23+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6375XR23+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VOLT DETECT LP 2.32V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35160 pcs Duomenų lapas 1.MAX6375XR23+T.pdf2.MAX6375XR23+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.32V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 µs Typical Propagation Delay Atstatyti Active Low
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai MAX6375XR23+TCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6375XR23-T
MAX6375XR23-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC VOLT DETECTOR LP 2.30V SC70-3