MAX6375UR22+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6375UR22+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6375UR22+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VOLT DETECT LP 2.20V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6375UR22+T.pdf2.MAX6375UR22+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6375UR22+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6375UR22+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VOLT DETECT LP 2.20V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55389 pcs Duomenų lapas 1.MAX6375UR22+T.pdf2.MAX6375UR22+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.2V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 µs Typical Propagation Delay Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)