MAX6348XR35+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6348XR35+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6348XR35+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 3.50V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6348XR35+T.pdf2.MAX6348XR35+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6348XR35+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6348XR35+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 3.50V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40486 pcs Duomenų lapas 1.MAX6348XR35+T.pdf2.MAX6348XR35+T.pdf
Įtampa - slenkstis 3.5V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai MAX6348XR35+
MAX6348XR35+TTR
MAX6348XR35+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1