MAX6346UR46-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6346UR46-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6346UR46-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 4.63V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6346UR46-T.pdf2.MAX6346UR46-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6346UR46-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6346UR46-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 4.63V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4409 pcs Duomenų lapas 1.MAX6346UR46-T.pdf2.MAX6346UR46-T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.6V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)