MAX6337US22D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6337US22D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6337US22D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6337US22D3+T.pdf2.MAX6337US22D3+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6337US22D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6337US22D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81935 pcs Duomenų lapas 1.MAX6337US22D3+T.pdf2.MAX6337US22D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.2V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai MAX6337US22D3+T-ND
MAX6337US22D3+TTR
MAX6337US22D3T
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1