MAX6337US17D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6337US17D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6337US17D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 1.70V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6337US17D3+T.pdf2.MAX6337US17D3+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6337US17D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6337US17D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 1.70V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32455 pcs Duomenų lapas 1.MAX6337US17D3+T.pdf2.MAX6337US17D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 1.7V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai MAX6337US17D3+
MAX6337US17D3+TTR
MAX6337US17D3+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Bazinės dalies numeris MAX6337
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6337US20D3-T
MAX6337US20D3-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU LV 2.00V 100MS SOT143-4
Sandelyje: 4732 pcs
parsisiųsti: MAX6337US20D3-T.pdf
RFQ
MAX6337US18D3+T
MAX6337US18D3+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT143-4
Sandelyje: 55358 pcs
parsisiųsti: MAX6337US18D3+T.pdf
RFQ
MAX6337US17D3-T
MAX6337US17D3-T
apibūdinimas: IC MPU LV 1.70V 100MS SOT143-4