MAX6335US16D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6335US16D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6335US16D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6335US16D3+T.pdf2.MAX6335US16D3+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6335US16D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6335US16D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59287 pcs Duomenų lapas 1.MAX6335US16D3+T.pdf2.MAX6335US16D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 1.6V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active High
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai MAX6335US16D3+TCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1