MAX6327XR22+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6327XR22+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6327XR22+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.20V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6327XR22+T.pdf2.MAX6327XR22+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6327XR22+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6327XR22+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.20V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31382 pcs Duomenų lapas 1.MAX6327XR22+T.pdf2.MAX6327XR22+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.2V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active High
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai MAX6327XR22+
MAX6327XR22+TCT
MAX6327XR22+TCT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1