MAX6327UR27-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6327UR27-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6327UR27-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6327UR27-T.pdf2.MAX6327UR27-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6327UR27-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6327UR27-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5713 pcs Duomenų lapas 1.MAX6327UR27-T.pdf2.MAX6327UR27-T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.7V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active High
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Stebėto įtampos skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SOT-23-3 Bazinės dalies numeris MAX6327
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6327UR27+T
MAX6327UR27+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-3