MAX6327UR22+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6327UR22+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6327UR22+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6327UR22+T.pdf2.MAX6327UR22+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6327UR22+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6327UR22+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34725 pcs Duomenų lapas 1.MAX6327UR22+T.pdf2.MAX6327UR22+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.2V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active High
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai MAX6327UR22+TCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6326XR29+T
MAX6326XR29+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 2.93V SC70-3
Sandelyje: 39123 pcs
parsisiųsti: MAX6326XR29+T.pdf
RFQ
MAX6327UR22-T
MAX6327UR22-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT23-3