MAX6326UR25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6326UR25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6326UR25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6326UR25+T.pdf2.MAX6326UR25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6326UR25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6326UR25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44981 pcs Duomenų lapas 1.MAX6326UR25+T.pdf2.MAX6326UR25+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.5V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Stebėto įtampos skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Bazinės dalies numeris MAX6326
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6326UR25-T
MAX6326UR25-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-3