MAX6320PUK45CY+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6320PUK45CY+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6320PUK45CY+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX6320PUK45CY+T.pdf2.MAX6320PUK45CY+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6320PUK45CY+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6320PUK45CY+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5706 pcs Duomenų lapas 1.MAX6320PUK45CY+T.pdf2.MAX6320PUK45CY+T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.5V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvestis Open Drain or Open Collector Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)