MAX6319MHUK27C+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6319MHUK27C+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6319MHUK27C+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-5
Duomenų lapai: MAX6319MHUK27C+.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6319MHUK27C+ specifikacijos
Dalies numeris MAX6319MHUK27C+ Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 42466 pcs Duomenų lapas MAX6319MHUK27C+.pdf
Įtampa - slenkstis 2.7V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active High/Active Low
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvestis Push-Pull, Bi-Directional Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)