MAX6316MUK47AY-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6316MUK47AY-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6316MUK47AY-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 4.70V SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX6316MUK47AY-T.pdf2.MAX6316MUK47AY-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6316MUK47AY-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6316MUK47AY-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 4.70V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4417 pcs Duomenų lapas 1.MAX6316MUK47AY-T.pdf2.MAX6316MUK47AY-T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.7V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvestis Bidirectional Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)