MAX6315US45D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6315US45D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6315US45D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC RESET CIRCUIT 4.50V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6315US45D3+T.pdf2.MAX6315US45D3+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6315US45D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6315US45D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC RESET CIRCUIT 4.50V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55877 pcs Duomenų lapas 1.MAX6315US45D3+T.pdf2.MAX6315US45D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.5V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai MAX6315US45D3+TDKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1