MAX6314US47D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6314US47D2+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6314US47D2+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC RESET CIRCUIT 4.70V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6314US47D2+T.pdf2.MAX6314US47D2+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6314US47D2+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6314US47D2+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC RESET CIRCUIT 4.70V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5875 pcs Duomenų lapas 1.MAX6314US47D2+T.pdf2.MAX6314US47D2+T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.7V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Bidirectional Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Stebėto įtampos skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Supervisor Bidirectional 1 Channel SOT-143-4 Bazinės dalies numeris MAX6314
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6314US47D2-T
MAX6314US47D2-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC RESET CIRCUIT 4.70V SOT143-4