MAX6310UK35D4-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6310UK35D4-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6310UK35D4-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC PROGRAM 3.500V RESET SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX6310UK35D4-T.pdf2.MAX6310UK35D4-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6310UK35D4-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6310UK35D4-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC PROGRAM 3.500V RESET SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5198 pcs Duomenų lapas 1.MAX6310UK35D4-T.pdf2.MAX6310UK35D4-T.pdf
Įtampa - slenkstis 3.5V, Adj Įveskite Multi-Voltage Supervisor
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1.12 s Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)