MAX6307UK49D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6307UK49D3-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6307UK49D3-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC PROGRAM 4.900V RESET SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX6307UK49D3-T.pdf2.MAX6307UK49D3-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6307UK49D3-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6307UK49D3-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC PROGRAM 4.900V RESET SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4637 pcs Duomenų lapas 1.MAX6307UK49D3-T.pdf2.MAX6307UK49D3-T.pdf
Įtampa - slenkstis 4.9V, Adj Įveskite Multi-Voltage Supervisor
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvestis Open Drain or Open Collector Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)