MAX6133A25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6133A25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6133A25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX
Duomenų lapai: 1.MAX6133A25+T.pdf2.MAX6133A25+T.pdf3.MAX6133A25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6133A25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6133A25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22067 pcs Duomenų lapas 1.MAX6133A25+T.pdf2.MAX6133A25+T.pdf3.MAX6133A25+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 12.6 V
Tolerancija ±0.06% Temperatūros koeficientas 7ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMAX Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 12µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 16µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.06% 15mA 8-uMAX
Dabartinis - tiekimas 85µA Dabartinis - rezultatas 15mA