MAX6129AEUK25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6129AEUK25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6129AEUK25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX6129AEUK25+T.pdf2.MAX6129AEUK25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6129AEUK25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6129AEUK25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37151 pcs Duomenų lapas 1.MAX6129AEUK25+T.pdf2.MAX6129AEUK25+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 12.6 V
Tolerancija ±0.4% Temperatūros koeficientas 40ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 137µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 39µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.4% 4mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas 5.75µA Dabartinis - rezultatas 4mA