MAX6126AASA25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6126AASA25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
  • Pranešimas
MAX6126AASA25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6126AASA25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 12.6 V
Tolerancija ±0.02% Temperatūros koeficientas 5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz -
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 1.45µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.02% 10mA 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas 725µA Dabartinis - rezultatas 10mA