MAX6072AAUB25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6072AAUB25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V/1.25V UMAX
Duomenų lapai: MAX6072AAUB25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6072AAUB25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6072AAUB25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V/1.25V UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26176 pcs Duomenų lapas MAX6072AAUB25+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V, 2.5V Įtampa - įėjimas 2.75 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas 6ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-uMAX Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 5µVrms, 6µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 3.6µVp-p, 4.8µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.05% 10mA 10-uMAX
Dabartinis - tiekimas 260µA, 320µA Dabartinis - rezultatas 10mA