MAX6070AAUT25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6070AAUT25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V SOT23
Duomenų lapai: 1.MAX6070AAUT25+T.pdf2.MAX6070AAUT25+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6070AAUT25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6070AAUT25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52907 pcs Duomenų lapas 1.MAX6070AAUT25+T.pdf2.MAX6070AAUT25+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2.8 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.04% Temperatūros koeficientas 6ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai MAX6070AAUT25+TCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 3µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 4.8µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.04% 10mA SOT-23-6 Dabartinis - tiekimas 300µA
Dabartinis - rezultatas 10mA