MAX6043CAUT10#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6043CAUT10#TG16
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 10V SOT-6
Duomenų lapai: 1.MAX6043CAUT10#TG16.pdf2.MAX6043CAUT10#TG16.pdf
  • Pranešimas
MAX6043CAUT10#TG16 specifikacijos
Dalies numeris MAX6043CAUT10#TG16 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 10V SOT-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5432 pcs Duomenų lapas 1.MAX6043CAUT10#TG16.pdf2.MAX6043CAUT10#TG16.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 10V Įtampa - įėjimas 12 V ~ 40 V
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas 65ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 30µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 19µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.5% 10mA SOT-23-6 Dabartinis - tiekimas 650µA
Dabartinis - rezultatas 10mA Bazinės dalies numeris MAX6043