MAX6037CAUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6037CAUK33+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6037CAUK33+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX6037CAUK33+T.pdf2.MAX6037CAUK33+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6037CAUK33+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6037CAUK33+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65932 pcs Duomenų lapas 1.MAX6037CAUK33+T.pdf2.MAX6037CAUK33+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - įėjimas 3.5 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 45µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 19µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas 275µA Dabartinis - rezultatas 5mA