MAX6037AAUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6037AAUK33+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6037AAUK33+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX6037AAUK33+T.pdf2.MAX6037AAUK33+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6037AAUK33+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6037AAUK33+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48511 pcs Duomenų lapas 1.MAX6037AAUK33+T.pdf2.MAX6037AAUK33+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - įėjimas 3.5 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai MAX6037AAUK33+T-ND
MAX6037AAUK33+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 45µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 19µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas 275µA Dabartinis - rezultatas 5mA