MAX6035AAUR25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6035AAUR25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6035AAUR25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6035AAUR25+T.pdf2.MAX6035AAUR25+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6035AAUR25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6035AAUR25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49995 pcs Duomenų lapas 1.MAX6035AAUR25+T.pdf2.MAX6035AAUR25+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 4.4 V ~ 33 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai MAX6035AAUR25+TCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 20µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 21µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.2% 10mA SOT-23-3 Dabartinis - tiekimas 95µA
Dabartinis - rezultatas 10mA Bazinės dalies numeris MAX6035