MAX6033BAUT25#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6033BAUT25#TG16
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V SOT-6
Duomenų lapai: 1.MAX6033BAUT25#TG16.pdf2.MAX6033BAUT25#TG16.pdf
  • Pranešimas
MAX6033BAUT25#TG16 specifikacijos
Dalies numeris MAX6033BAUT25#TG16 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V SOT-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5742 pcs Duomenų lapas 1.MAX6033BAUT25#TG16.pdf2.MAX6033BAUT25#TG16.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 12.6 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai MAX6033BAUT25#TG16DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 12µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 16µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-6
Dabartinis - tiekimas 85µA Dabartinis - rezultatas 15mA