MAX6018AEUR18+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6018AEUR18+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6018AEUR18+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 1.8V SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6018AEUR18+T.pdf2.MAX6018AEUR18+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6018AEUR18+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6018AEUR18+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 1.8V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46624 pcs Duomenų lapas 1.MAX6018AEUR18+T.pdf2.MAX6018AEUR18+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - įėjimas 2 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai MAX6018AEUR18+TCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 160µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 45µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.2% 1mA SOT-23-3 Dabartinis - tiekimas 6µA
Dabartinis - rezultatas 1mA