MAX4835ETT18BD2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX4835ETT18BD2+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 250MA
Duomenų lapai: MAX4835ETT18BD2+T.pdf
  • Pranešimas
MAX4835ETT18BD2+T specifikacijos
Dalies numeris MAX4835ETT18BD2+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 250MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63864 pcs Duomenų lapas MAX4835ETT18BD2+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.165V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Serija - Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
PSRR - Išvesties tipas Fixed
Išvesties konfigūracija Positive Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Vendor Undefined
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 250mA Valdymo funkcijos Enable, Reset, Soft Start