MAX4403AUD+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4403AUD+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX4403AUD+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 800KHZ RRO 14TSSOP
Duomenų lapai: 1.MAX4403AUD+T.pdf2.MAX4403AUD+T.pdf
  • Pranešimas
MAX4403AUD+T specifikacijos
Dalies numeris MAX4403AUD+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC OPAMP GP 800KHZ RRO 14TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78555 pcs Duomenų lapas 1.MAX4403AUD+T.pdf2.MAX4403AUD+T.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Įtampa - įvesties poslinkis 1mV
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Slew Rate 1 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Grandinių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Produktas 800kHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP
Dabartinis - tiekimas 410µA Dabartinis - išėjimas / kanalas 30mA