MAX4104EUK-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4104EUK-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX4104EUK-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC OPAMP LOW DISTORT HB SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX4104EUK-T.pdf2.MAX4104EUK-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX4104EUK-T specifikacijos
Dalies numeris MAX4104EUK-T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 4720 pcs Duomenų lapas 1.MAX4104EUK-T.pdf2.MAX4104EUK-T.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) ±3.5 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 1mV
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Slew Rate 400 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - tiekimas 20mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 70mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 32µA Bazinės dalies numeris MAX4104
Stiprintuvo tipas General Purpose -3db juostos plotis 625MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX4105ESA+T
MAX4105ESA+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
Sandelyje: 29191 pcs
parsisiųsti: MAX4105ESA+T.pdf
RFQ
MAX4105EUK+T
MAX4105EUK+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC OPAMP VFB 410MHZ SOT23-5
Sandelyje: 39894 pcs
parsisiųsti: MAX4105EUK+T.pdf
RFQ
MAX4104EUK+T
MAX4104EUK+T
apibūdinimas: IC OPAMP VFB 625MHZ SOT23-5