MAX40200AUK+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX40200AUK+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX40200AUK+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC DIODE CURRENT SWITCH SOT23-5
Duomenų lapai: MAX40200AUK+.pdf
  • Pranešimas
MAX40200AUK+ specifikacijos
Dalies numeris MAX40200AUK+ Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 5207 pcs Duomenų lapas MAX40200AUK+.pdf
Įtampa - tiekimas 1.5 V ~ 5.5 V Įveskite Source Selector Switch
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis jungiklis (-ai) Yes
FET tipas P-Channel Išsamus aprašymas OR Controller Source Selector Switch P-Channel 1:1 SOT-23-5
Delay Time - ON 65µs Užlaikymo laikas - IŠJUNGTA 1.6ms
Dabartinis - tiekimas 7µA Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A
Programos Handheld/Mobile Devices
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX4019ESD
MAX4019ESD
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC OPAMP BUFFER 200MHZ 14SOIC
Sandelyje: 4855 pcs
parsisiųsti: MAX4019ESD.pdf
RFQ
MAX40201WAWA+T
MAX40201WAWA+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: DUAL 0V TO76V CURRENT SENSE AMPL