MAX3670ETJ+TD
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX3670ETJ+TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX3670ETJ+TD
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC CLOCK GENERATOR 32-TQFN
Duomenų lapai: 1.MAX3670ETJ+TD.pdf2.MAX3670ETJ+TD.pdf
  • Pranešimas
MAX3670ETJ+TD specifikacijos
Dalies numeris MAX3670ETJ+TD Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 5313 pcs Duomenų lapas 1.MAX3670ETJ+TD.pdf2.MAX3670ETJ+TD.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V, 5V Įveskite Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFN-EP (5x5) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 2:2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-WFQFN Exposed Pad PLL No
Išvestis LVPECL Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Įvestis Clock Dažnumas - maks 670MHz