MAX31D80T-UGQ+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX31D80T-UGQ+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX31D80T-UGQ+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC CLOCK GEN PLL 1:2 10TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX31D80T-UGQ+.pdf2.MAX31D80T-UGQ+.pdf
  • Pranešimas
MAX31D80T-UGQ+ specifikacijos
Dalies numeris MAX31D80T-UGQ+ Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 4058 pcs Duomenų lapas 1.MAX31D80T-UGQ+.pdf2.MAX31D80T-UGQ+.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Įveskite Fanout Buffer (Distribution), Spread Spectrum Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 10-TDFN-EP (3x3) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:2 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-WFDFN Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Išvestis LVCMOS, Crystal Kiti vardai MAX31D80TUGQ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock, Crystal
Dažnumas - maks 100MHz Skirstytuvas / daugiklis No/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/No Bazinės dalies numeris MAX31D80
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX31K000B
MAX31K000B
Gamintojai: Vishay Precision Group
apibūdinimas: RES 31K OHM 0.1% 0.3W RADIAL