MAX1928EUB15+T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1928EUB15+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.5V 0.8A SYNC 10UMAX
Duomenų lapai: 1.MAX1928EUB15+T.pdf2.MAX1928EUB15+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1928EUB15+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1928EUB15+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BCK 1.5V 0.8A SYNC 10UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47353 pcs Duomenų lapas 1.MAX1928EUB15+T.pdf2.MAX1928EUB15+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.6V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 10-uMAX Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 800kHz ~ 1.2MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 800mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Dabartinis - rezultatas 800mA
Bazinės dalies numeris MAX1928
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX1928EUB25+T
MAX1928EUB25+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BCK 2.5V 0.8A SYNC 10UMAX