MAX1898EUB42+T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1898EUB42+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC CHARGER LI+ SNGL 10-UMAX
Duomenų lapai: 1.MAX1898EUB42+T.pdf2.MAX1898EUB42+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1898EUB42+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1898EUB42+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 60253 pcs Duomenų lapas 1.MAX1898EUB42+T.pdf2.MAX1898EUB42+T.pdf
Įtampa - tiekimas (maks.) 12V Tiekėjo prietaisų paketas 10-uMAX
Serija - Programuojamos funkcijos Timer
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Kiti vardai MAX1898EUB42+T-ND
MAX1898EUB42+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Ląstelių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Sąsaja - Gedimo apsauga -
Išsamus aprašymas Charger IC Lithium Ion 10-uMAX Dabartinis - įkrovimas Constant - Programmable
Įkrovimo srovė - maks 1.4A Akumuliatoriaus įtampa 4.2V