MAX1793EUE25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1793EUE25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1793EUE25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR POS ADJ 1A 16TSSOP
Duomenų lapai: 1.MAX1793EUE25+T.pdf2.MAX1793EUE25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1793EUE25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1793EUE25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR POS ADJ 1A 16TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47103 pcs Duomenų lapas 1.MAX1793EUE25+T.pdf2.MAX1793EUE25+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.45V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (2.5V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 16-TSSOP-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Adjustable (Fixed) Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5 V 1A 16-TSSOP-EP Dabartinis - silpnas (Iq) 200µA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos Enable, Reset