MAX1792EUA25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1792EUA25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
Duomenų lapai: 1.MAX1792EUA25+T.pdf2.MAX1792EUA25+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1792EUA25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1792EUA25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77042 pcs Duomenų lapas 1.MAX1792EUA25+T.pdf2.MAX1792EUA25+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.36V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (2.5V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMax-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Adjustable (Fixed) Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5 V 500mA 8-uMax-EP Dabartinis - silpnas (Iq) 250µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable, Reset
Bazinės dalies numeris MAX1792
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX1792EUA25/V+
MAX1792EUA25/V+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
Sandelyje: 66166 pcs
parsisiųsti: MAX1792EUA25/V+.pdf
RFQ
MAX1792EUA18/V+
MAX1792EUA18/V+
Gamintojai: Maxim Integrated
Sandelyje: 75771 pcs
parsisiųsti: MAX1792EUA18/V+.pdf
RFQ
MAX1792EUA33/V+
MAX1792EUA33/V+
parsisiųsti: MAX1792EUA33/V+.pdf
MAX1792EUA25/V+T
MAX1792EUA25/V+T
parsisiųsti: MAX1792EUA25/V+T.pdf
MAX1792EUA18/V+T
MAX1792EUA18/V+T
parsisiųsti: MAX1792EUA18/V+T.pdf
MAX1792EUA33+T
MAX1792EUA33+T