MAX17501GTEVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX17501GTEVKIT# Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX17501GTEVKIT#
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas KIT EVAL FOR MAX17501G
Duomenų lapai: 1.MAX17501GTEVKIT#.pdf2.MAX17501GTEVKIT#.pdf3.MAX17501GTEVKIT#.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MAX17501GTEVKIT# specifikacijos
Dalies numeris MAX17501GTEVKIT# Gamintojas Maxim Integrated
Įtampa - išvestis 12V Įtampa - įėjimas 14 V ~ 60 V
Panaudotas IC / dalis MAX17501G Pateiktas turinys Board(s)
Serija Himalaya Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Kiti vardai MAX17501GTEVKIT
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnis - perjungimas 600kHz Išsamus aprašymas MAX17501G Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Dabartinis - rezultatas 500mA Tarybos tipas Fully Populated